Spoločnosť HPA vznikla v roku 2005. Jej zakladateľom je Ing. Tomáš Hudcovič, ktorý je absolventom Slovenskej technickej univerzity v Bratislave, odbor geodézia a kartografia. Po ukončení štúdia prijal ponuku pracovať ako fotograf a redaktor regionálneho týždenníka Piešťanský týždeň. Popri tom som pôsobil ako
fotoreportér Českej tlačovej kancelárie (ČTK).

Koncom roka 2004 sa stal šéfredaktorom časopisu Revue Piešťany. Od júla 2006 pracoval ako fotoreportér agentúry Isifa Image Service, ktorá bola na Slovensku a v Čechách výhradným zástupcom najväčšej svetovej agentúry Getty Images v oblasti editorialovej fotografie.

Od mája 2010 prevádzkuje naša spoločnosť onlinemagazín www.pnky.sk, ktorý sa zameriava na spravodajstvo a publicistiku v regióne Piešťan.

Zameriavame sa na takmer všetky druhy fotografie od reportáže, cez portrétnu fotografiu, až po produktovú, či architektúru. Rovnako pre vás natočíme prezentačné, alebo dokumentárne videá podľa vašich požiadaviek.

V spolupráci s partnermi poskytujeme grafické služby, realizáciu webových stránok presne podľa vášho želania a taktiež reklamné a marketingové služby.

Referencie: